7 серпня 2012

З поширенням інформації про те, що я йду на вибори, збільшується кількість листів, повідомлень, які надходять. Я хочу всім подякувати. Перш за все, за словесну підтримку та гарні слова. По-друге за ваші ідеї, які я всі візьму до уваги та працюватиму над їх реалізацією як депутат.

Також надходять пропозиції співпраці за кошти. Я хочу сказати, що які б не були цікаві пропозиції – я їх відхиляю. Хоча б тому, що не маю на це бюджету. Більшість своїх заощаджень я витратив на кандидатський внесок в ЦВК. Решту бюджету буду розподіляти скромно та рівномірно. Тому представникам піар-кампаній та людям, які хочуть підзаробити на виборах я мушу порадити звертатись до інших кандидатів.

Не обходиться і без негативних листів. Я був до цього готовий, це мене не дивує. Трохи дивує песимізм деяких людей, які навколо мене.  Дехто не вірить в мою перемогу та відкрито про це заявляэ. Але вони не розуміють, що мовчати – не можна, стояти осторонь – не можна! Треба бути оптимістом, бо негативу і так багато в житті. Віра справді дає силу. Тому я раджу всім вірити в свої сили та постійно працювати над своїм вдосконаленням. Якби не віра, я би не став балотуватись. Я прекрасно розумію важелі фінансового та адміністративного ресурсу, але в мене є своя мета. Вірю, що ви мене підтримаєте, бо Вам, як і мені набридло жити в системі, системі, яка працює тільки «на своїх», в системі, яка намагається зосередити ресурси всієї країни в руках кількох осіб… Так не має бути! А ви як вважаєте?

Розповісти в соц.мережах

07. August 2012 by Андрій
Categories: Щоденник кандидата | 3 comments

Comments (3)

  1. Яка ваша мета? Яка фінансова мотивація вкладати гроші в кампанію? як це потім вернеться і чи вернеться?(яка зарплата в депутата)?

  2. Мета – представляти інтереси жителів Святошинського району, працювати над законами та розбудовою України. Фінансова мотивація вкладати гроші в кампанію у всіх одна – виграти вибори. Внесок на реєстрацію вернеться лише 1 кандидату – тому хто переможе. Звісно, я сподіваюсь що це буду я. Зарплата та фінансова мотивація не може бути пріоритетною, бо в інших сферах можна заробити більше грошей. Найбільша мотивація – це мати можливість щось змінити.

Leave a Reply