Чи переможе інтернет?

Олігархи та бізнесмени не шкодують грошей на вибори. Ви, можливо, відчули ще під час Євро потоки політ. агітації. Нічого, ще трохи і політичні теми заповнять ефір вщент. На найближчі 3 місяці, може довше.

Кандидати без великих виборчих фондів будуть смушені звернутись до доступніших засобів, як то розклейка/роздача листівок та інтернет. Інтернет дає змогу висловитись будь-кому. Електронні ЗМІ та джерела інформації важче придушити, закрити, купити.

На відміну від старої «еліти», яка часом не відчуває себе комфортно в інтернеті, ми, нові молоді політики вже давно розуміємо його переваги.

В Києві найбільший відсоток користувачів інтернету. Я впевнений, що це дає змогу новим, менш відомим кандадатам, донести інформацію про себе. Так і має бути. Парламент – це не інвестиційний проект, куди вкладають великі кошти і потім намагаються максимізувати прибуток завдяки продажу голосувань. Політична кампанія може і має проводитись малобюджетно. Кошти краще витрачати на стратегічні проекти та новітні технології.

Безвідносно до своє кандидатури, я впевнений, що зараз час молоді перемагати стару бюрократію. Вже час інтернету перемагати великі, неповороткі канали та інформагенства!

Розповісти в соц.мережах

04. August 2012 by Андрій
Categories: Вибори 2012 | Leave a comment

Leave a Reply