Дякую всім за підтримку!

Дякую всім, хто підтримав мене під час виборчої кампанії та в день виборів!

Я довго не писав цю подяку. Мабуть, все-таки прикро визнавати свою поразку. Я набрав 647 голосів. Багато знайомих кажуть, що це гарний результат для початку. Відверто кажучи, я очікував зовсім іншого, адже тих людей, які мені в очі сказали, що проголосують за мене, в декілька разів більше.

Я вдячний за той досвід, який принесла мені ця виборча кампанія, і за ті нові знайомства, які з’явились. З частиною нових людей, які мене підтримали, я вже зустрівся, з іншими обов’язково зустрінусь в недалекому майбутньому. Адже в мене залишаються всі ті плани, які я хотів зреалізувати в Святошинському районі та Києві. Звісно, якби став депутатом – було б легше їх втілити у життя. Але й без депутатського значка варто розвиватись далі, розвивати своє місто, своє оточення.

Я усвідомлюю свої мінуси та недоліки у виборчій кампанії. Як мені сказали – мій головний мінус – відсутність грошей. Навіть можу порахувати, скільки я витратив на вибори: 13 тисяч застава + 1 тисяча на листівки + 1-2 тисячі на таксі (бо машини немає, а треба було багато пересуватись), інтернет не будемо рахувати. Отже виходить досить низька вартість за 1 голос, як люблять рахувати зараз. Я просто хотів піти окремим шляхом – новим і інноваційним. Я вів свою кампанію по інтернету, сам відповідаючи завжди. А також ходив вулицями, обійшовши весь район, сам розповсюдив 8 000 листівок. Роль  інтернету на виборах зростає, але ще не зросла до такого рівня, щоб на це можна було сподіватись. Я дивуюсь, як кандидати, які нічого не робили, набрали більше голосів, ніж я.

Гарним результатом виборів є той факт, що ВО Свобода набрала 10%. Для мене це не було несподіванкою, я і передбачав цей результат. Коли мене в розмовах з виборцями розмова заходила на тему, кого я підтримуватиму по партійним спискам – відповідь була очевидна. І під кінець виборчої кампанії мене ані трохи не дивувало, що кожен третій, кожен четвертий – прихильник Свободи.

Останнім часом я подорожував, писав щось нове, проводив зустрічі по політичній тематиці, зайнявся пошуками нової роботи. Планів дуже багато, на жаль в добі лише 24 години. Але я буду і надалі вести цей сайт, і писати тут про те, що стосуватиметься моєї політичної і громадської діяльності.

Тому ще раз дякую всім за підтримку! Слава Україні!

Розповісти в соц.мережах

15. November 2012 by Андрій
Categories: Вибори 2012 | 2 comments

Comments (2)

  1. Чоловіче, як роблять свій вибір українці – це велика загадка 🙂 Роблячи якісь україномовні онлайн проекти багато разів опікався, сподіваючись на більшу підтримку моїх чистіх замислів 🙂 Якщо ти насправді хочеш змінити щось в суспільстві, довкола себе в районі то ти будеш це робити, вдячна публіка чи ні. Я переконаний, що досвід, який ти отримав це перспективний досвід. Добре, що в Україні, на Боршагівці є такі незіпсовані громадяни. Дякую.

  2. Так, гроші важливі, але є ще більш важливі позиції.

Leave a Reply