“Інша Імперія” – нова книжка Андрія Волошина українською та англійською мовами

Insha-Imperium-CoverНарешті вийшла моя нова поетична книжка. Книга двомовна, з перекладом на англійську. Чекайте скоро в книгарнях вашого міста (наприклад, в мережі “Книгарня Є”), також буду проводити презентації.

Замовити книжку можна також у мене, написавши мені на е-мейл: voloshyn.kiev.ua@gmail.com або в соц мережах. Поштою книга приходить за 3-5 днів по Україні. Ціна – (з пересилкою по Україні) – 35 грн. Без проблем відправляю і за кордон (відправив вже понад 20 примірників)

Книжка доступна і в електронному варіанті на сайті Амазон

АНОТАЦІЯ:

Друга поетична збірка Андрія Волошина «Інша імперія» продовжує започаткований автором у першій «Nасправді Nещастя Nемає» пошук нових, археофутуристичних форм вияву світобачення митця.

Вірші молодого поета можна вважати крайньою точкою сучасної української інтелектуальної поезії. Його творчість – тільки для читача з високим рівнем IQ та бажанням думати і вдумуватися, зчитувати образи на свідомому та підсвідомому рівнях.

У віршах добре відчутна сутність автора – молодої людини з мегаполісу, яка щосекунди пропус- кає через себе сотні зустрічних людей, емоцій та подій, яка спускається в найглибші підземелля – метро і до маргіналів, і яка піднімається до найвищих опор сучасної міської цивілізації – книгарень, музеїв, дахів.

Особливо цікавим є цикл «Азбука археофуту- ризму». Цикл, в якому поет ускладнює собі завдан- ня вдвічі, – експеримент зі словом доходить до змістовно-філософського піку, коли значення має кожен звук і кожна буква.

Розповісти в соц.мережах

10. November 2013 by Андрій
Categories: Мистецькі події | 2 comments

Comments (2)

  1. Awesome! Чудова збірка! А. В. в одному з віршів згадує, що його поезії будуть вчити напам’ять. Насправді їх не треба вчити – вони самі запам’ятовуються. Простотою і змістовністю. Легкістю.
    Приваблюють англійські переклади – неперсічні, творчі.
    Вітання автору з виходом на міжнародний рівень!

  2. Придбав чз Амазон, дуже зручно.

Leave a Reply