Подарунок книжок бібліотеці

Бібліотека РибакаСьогодні вручив книжки, зібрані в неділю, бібліотеці. Як для першого етапу нашої благодійної акції, я вибрав бібліотеку зі свого Святошинського району – бібліотеку імені Натана Рибака для юнацтва, що знаходиться на вулиці Петрицького, 5/9.

Поспілкувавшись з бібліотекарем Тамарою Григорівною Костенко, я обговорив сучасний стан бібліотек та шляхи їх модернізації. Зараз, більшість відвідувачів бібліотеки – це школярі і пенсіонери. На жаль, поки що, в бібліотеці немає інтернету. Я вважаю, наявність інтернету необхідністю для всіх бібліотек, і над цим працюватиму в майбутньому. Також важливим напрямком є зустрічі з письменниками. Бібліотекар сказала мені, що деякі письменники вимагають грошей за свій виступ. Звісно, набравшись пафосу, їм, можливо, і не цікаво виступати в районній бібліотеці безкоштовно. Але для мене це був нонсенс, бо я знаю багатьох письменників, які не мають цього дрібно-буржуазного відчуття наживи. Тому я висловив пропозицію, що ми будемо там проводити зустрічі з новими письменниками, і одразу запропонував декілька нових презентацій. Untitled

А найбільша проблема бібліотек – це відсутність нових книжок. Видавництва іноді приносять свої книжки – на ознайомлення, а потім забирають. Немає централізованої системи постачання книжок з видавництв до бібліотек. Це треба налагодити в рамках загальноукраїнської програми підтримки видання українських книг. Над цією проблематикою я працюватиму в майбутньому, і локально, і глобально.

Я маю за мету підняти українське мистецтво і українську літературу, а рівень підтримки бібліотек – це буде показником успішності нашої літератури. Якщо зараз з літературою в бібліотеках проблеми – це не значить, що так буде завжди!

Дякую всім хто прийшов підтримати цю акцію книжками, або підтримав її інформаційно! Настпуний етап акції я, думаю, варто зрообити через місяць. Я звернусь до видавництв, які могли б підтримати цю ідею. Сподіваюсь, це переросте з локальної акціїї – в глобальну!

 

Розповісти в соц.мережах

03. October 2012 by Андрій
Categories: Щоденник кандидата | Leave a comment

Leave a Reply