Мистецький Фонд

Вибори – плинні, а мистецтво вічне. В українському мистецтві бракує меценатів. На жаль поки я не можу бути меценатом в повному розумінні цього слова. Але я давно підтримую митців, більше морально, іноді матеріально. Матеріально – це не обов’язково дати якийсь грант, треба допомагати в міру своїх можливостей. Тому серед моїх переліків немає гучних справ які я можу виставити як банер своєї реклами і хизуватись. (Дехто все-одно подумає що я пишу цей пост з політичною метою).

Серед моїх добрих справ є наприклад покупка ноутбука письменниці що живе в селі, десятки куплених і подарованих книг, десятки разів коли я позичав гроші, без особливої думки повернуться вони чи ні. Більшість, звісно, віддавали, але дехто ні. Але гроші так і треба – віддавати, не очікуючи їх назад. А позичати гроші – це погано. Тим паче мене дивує, коли люди позичають гроші своїм друзям під відсотки.

Іноді корисним контактом, корисною інформацією можна допомгти більше ніж фінансово.

Якщо я стану депутатом – я буду працювати над залученням меценатів до всіх сфер мистецтва. Має змінитись мислення багатих людей, вони мають зрозуміти, що підтримувати мистецтво – це престижно і захоплююче.

Отже поки я вирішив відкрити свій мистецький фонд. Якщо справа себе виправдає – то я зареєструю його як належне. Але якщо справа себе не виправдає – то я і далі буду підтримувати мистецтво на індивідуальному рівні. І вже після виборів, бо вибори проходять як і чемпіонати футбольні, а мистецтво триває завжди, не по розкладу і не по закону…

1 ) Ви можете зробити внесок через будь-яку кредитну картку по системі Payoneer. Для цього треба зайти на https://load.payoneer.com/LoadToPage.aspx та ввести мою електронну адресу: rendolpf@gmail.com до якої прив’язаний мій рахунок.

2) Через будь-який ibox, яких зараз повно по Україні, ви можете повонити WEBMONEY гаманці. Це вельми популярна платіжна система в Україні.

WMU: U796158952346

WMZ: Z389706437788

WMR: R777262975213

Розповісти в соц.мережах

17. August 2012 by Андрій
Categories: Щоденник кандидата | Leave a comment

Leave a Reply