Виступ на Радіо Свобода

В п’ятницю, в День незалежності мене запросили на Радіо Сводоба. Це для мене неабияка честь, адже Радіо Свобода – одне із рідкісних українських незалежних ЗМІ, де можна говорити те, що думаєш.

Був період, коли я періодично виступав перед камерами на різних круглих столах та інших заходах. Але останнім часом відвик від цього, тому трохи хвилювався. Відео змонтоване з оригіналу, взятого з сайту Радіо Свобода

Розповісти в соц.мережах

27. August 2012 by Андрій
Categories: Вибори 2012 | 4 comments

Comments (4)

 1. Приємно, що поважна, але консервативна Свобода віднайшла молодого маловідомого кандидата. Це знак 🙂

 2. П. Волошин, я дуже Вас поважаю, але радіо свобода – повністю фінансована конгресом США станція, мета якого – запровадження нео-лібералізму в Україні. Радіо Свобода – однозначно ворожий ресурс, це теж п’ята колона, лише п’ята колона інших імперіалістів.

 3. Доброго вечора. Прослухавши Ваш виступ, в мене, як людини неосвіченої в питанні інформаційних технологій, виник ряд питань. Ведучою радіо було поставлено запитання щодо можливості розробки Вами необхідних суспільству законопроектів. Ви повідомили про можливість розробки законопроекту в інформаційній сфері (сфері високих технологій), в якому зацікавлені комп’ютерні ІТ компанії. Прошу відповісти на наступні питання:
  1. Чи потрібен взагалі суспільству, а не комп’ютерним ІТ компаніям даний законопроект? Якщо він потрібен суспільству, то чому ви це не зазначили у виступі?
  2. Який прогноз основних наслідків прийняття даного акту для суспільства та комп’ютерних ІТ компаній?
  3. Чи регулюється зазначена Вами сфера вже на даний час нормативно, і якщо так, то якими актами?
  Прошу не розцінювати мої питання як спробу показати вашу необізнанність, а як мою зацікавленність в дрібницях.

 4. Доброго дня. Дякую за питання.

  1. Так, потрібен. У виступі я цього не зазначив, бо в прямому ефірі в умовах цейтноту не встигаєш все сказати. Потрібно вивести ІТ компанії з тіньового сектору економіки, щоб вони платили «білі» зарплати, а також виступали спонсорами та меценатами суспільно-важливих подій та проектів. Для цього має бути законодавча база. Також тій частині суспільства, яка пов’язана з ІТ сферою буде приємно отримувати “білу” зарплату та відчувати соціальну відповідальність, як свою так і своєї компанії. Це я знаю по розмовав з багатьма колегами, які працюють в цій галузі. Також для суспільства буде корисно, якщо більше людей будуть залучені в ІТ галузь, бо не секрет, що в цій галузі високі зарплати.

  2. IT напрямок я вважаю одним з пріоритетних в Україні, його треба розвивати комплексно. Цей законопроект має стати поштовхом для розвитку, як для вже існуючих компаній так і для нових. Для талановитих людей цього напрямку мають бути створені всі умови, щоб у нас виростали свої Біл Гейтси та Стів Джобси.

  3. Нещодавно був прийнятий Закон, який звільняє від сплати ПДВ підприємців, що працюють у сфері індустрії програмної продукції. Він набуде чинності з 1 січня 2013 р., але більшість експертів стверджують, що він мало на що вплине, і не надасть необхідно поштовху для ІТ компаній. (Детальніше про цей законопроект ви можете подивитись тут: http://www.rbc.ua/ukr/top/show/zakon-o-nalogovyh-lgotah-dlya-it-industrii-vstupit-v-silu-03082012215000)
  Якщо я стану народним депутатом, я проведу консультацію з максимальною кількістю директорів ІТ компаній та експертів, і врахую всі нюанси та деталі в проекті закону. Це має бути закон, який працюватиме, а не залишиться лише на папері.

  Пропоную Вам додати мене в соц. мережах, щоб ми трохи пізніше змогли ще поспілкуватись на цю тему.

Leave a Reply