Три дні до перемоги

Лишилось три дні до перемоги. Можливо, ви подумаєте, що я занадто самовпевнений або живу в якихось ілюзіях. Річ не в цьому. Річ в тому, що я вже переміг.

Виборча кампанія привнесла багато і позитиву і негативу в моє життя. Але, як оптиміст, я бачу позитиву більше. До виборів, працюючи дуже багато за комп’ютером – я мало спілкувався з людьми на вулицях. Пройшовши район вздовж і впоперек – я побачив сотні, тисячі нових людей. Святошинський район – дуже україномовний. Більша половина людей спілкувались зі мною українською мовою. Звісно, частина людей розмовляли українською тому, що я звертався нею. Але це все-таки показник. Люди готові підтримати нові обличчя в політиці, це додає впевненості. І я сподіваюсь це додасть впевності й іншим молодим людям, які хочуть змінити ситуацію в Києві та Україні на краще!

Вибори допомогли мені краще розібратись в людях. Я зрозумів, хто може мене підтримати не лише на словах, але якоюсь мінімальною дією. Деякі знайомі і незнайомі люди звертались до мене з метою заробити грошей. Напевне, вони думали, що якщо я балотуюсь – то або сильно розбагатів, або знайшов потужну підтримку спонсорів. Насправді ж, я витратив майже всі, заощаджені за рік, гроші на цю кампанію. Не бачу тут нічого страшного, навіть якщо я не пройду в депутати і застава не повернеться – я зароблю ще. З досвідом роботи в інтернет-маркетинзі я не залишусь без роботи, допоки існує інтернет.

Це навіть добре те, що я провів свою кампанію виключно за свої кошти. Якщо я стану депутатом – я не залежатиму ні від жодної партії, ні від жодної людини. Я відповідатиму лише перед собою і перед своїми виборцями, які за мене проголосували.

Вибори познайомили мене з цікавими людьми, в тому числі й з іншими кандидатами-мажоритарщиками. В майбутньому це може бути дуже плідна політична, громадська і мистецька співпраця. Час покаже.

Найбільша перемога в житті кожного – це перемога над собою. Я не ідеальний та розумію, що мені постійно треба працювати над собою. Це може звучати банально, але тепер я відчуваю відповідальність перед тими, хто в мене повірив.

Три дні лишилось до маленької перемоги. А велика перемога – це та, яка у кожного в серці!

Розповісти в соц.мережах

25. October 2012 by Андрій
Categories: Вибори 2012 | Leave a comment

Leave a Reply