З Новим Роком! Два місяці після виборів

 Перш за все вітаю своїх читачів з Новим Роком! Хай в 2013 здійснюються ваші плани та мрії! Для мене 2012 був не дуже вдалим роком. Якщо ви читаєте мій сайт – то ви розумієте, чому. Програні вибори – це факт, але сам факт як і процес виборів включає у себе багато різного негативного досвіду, який може і не помітний на поверхні, але присутній. Та я розумію, що все, що не вбиває – робить сильнішим. Тому я не шкодую, що балотувався, і планую займатись політикою і надалі. Найменше, що я можу зробити – це вести далі свій сайт, де писатиму про проблеми району та питання, які турбують моїх читачів.

Після виборів пройшло два місяці. Ви можете сказати мені, що я нічого особливого не зробив за цей час. Не заперечую цього! Але що зробили інші кандидати? Ви не чули? Нічого, скоро почуєте, бо незабаром вибори до Київради. Я з цікавістю передбачаю, що дехто з кандидатів в народні депутати спробує балотуватись і в Київраду. Я ще не знаю, чи варто мені балотуватись, до речі, це питання я хочу поставити і вам? (Можете написати мені думку в коментарі, або в листі). Але я впевнений, що свою думку треба буде висловити. Поки що я можу сказати за кого НЕ голосувати. Нещодавно я зіставив список тих депутатів, які своїм голосуванням узаконили руйнацію Гостинного Двору. За них, а також за їх сателітів не варто голосувати. Також будьте уважні з приводу нових громадських організацій, які можуть дуже скоро з’явитись, нових партій, технічних проектів, створення яких можна передбачити.

Я останнім часом більше читаю, пишу, проходжу співбесіди на нову роботу. Я не гаю час, і не збираюсь закидати свої ініціативи. Тому ми обов’язково зустрінемось в 2013 році як на сторінках інтернету, так і у нас на районі.

Розповісти в соц.мережах

05. January 2013 by Андрій
Categories: Різне | 1 comment

One Comment

  1. Балотуватись. Треба спробувати. Може, вийде.

Leave a Reply