7 жовтня 2012

андрій волошин Сьогодні був на ефірі на каналі “Київ”. Знайомі, які бачили ефір, кажуть, що він вийшов набагато кращим, ніж попередні. Для того, щоб гарно виступати, – треба виступати частіше. Тому, після виборів нам треба буде збільшити кількість заходів нашого клубу та мистецької асоціації.

Вчора першу половину дня проводив зустрічі від метро Житомирської і далі, в бік до автостанції Дачна. Зустрів вчительку, Лілію Миколаївну, яка поспілкувавшись зі мною і висловила бажання приєднатись до моєї команди.

Ввечері відвідав Книжковий Арсенал, зустріч з Жераром де Кортанз, французьким письменником, біографом. Письменник почав розповідь з історії свого роду, який походить з давньої італійської аристократії. Маючи можливість порівняти Книжковий Арсенал з Львівським Форумом Видавців, по організації мені більше сподобався перший. Але це, в першу, чергу заслуга самої споруди Мистецького Арсеналу, яка ідеально підходить для таких подій. Було менше хаосу, штовханини, а от стосовно наповнення – то для мене особисто на обох заходах були цікаві лише окремі події.

Купив книжку Василя Нечепи “Рід козацький величавий”. Раніше я неодноразово слухав виступи бандуриста Василя Нечепи, тому не вагаючись придбав цю книгу. Зараз читати часу немає, але після виборів обов’язково її прочитаю.

липинський листи до братів хліборобівТакож придбав Том 6 “Листи до Братів-Хліборобів” В’ячеслава Липинського. Я взагалі здивувався, побачивши його, бо раніше зустрічав лише Том 1, виданий “Смолоскипом”. Продавець сказав мені, що цей дивом потрапив на виставку. Канадійське видання 1995 року.

Хочу побажати всім гарного робочого тижня!

Untitled

Untitled

Untitled

Розповісти в соц.мережах

07. October 2012 by Андрій
Categories: Щоденник кандидата | Leave a comment

Leave a Reply