10 кращих музичних композицій які слухаю під час виборів

Якщо на початку виборчої кампанії я планував зробити велику статтю “Мої перші 10 законодавчих ініціатив”, то зараз ви можете здивувати чому, наприкінці виборчої кампанії я пишу про музику. Про свої законодавчі ініціативи я розповідав і в програмі, і на ефірах, і на зустрічах з виборцями. Якщо я стану депутатом, то перед кожним законопроектом буду проводити громадські та професійні слухання на тему КОЖНОГО законодавчого законопроекту. Я балотуюсь в Верховну Раду не для того, щоб бути кнопкодавом, не для того, щоб здавати в оренду свою картку. Я балотуюсь в депутати, щоб писати ЯКІСНІ закони та захищати інтереси України та рядових українців. 

Та все ж таки, хочу написати про 10 музичних композицій які я слухав найбільше в цей період виборчої кампанії. Деякі з них я думав використати для свого відео-ролика, деякі я слухав сотні раз. Це не хіт-парад, це суто моя думка, моє бажання поділитись з читачами гарною музикою.

1) Francois de Roubaix – Dernier Domicile Connu


Ця композиція – це сандтрек французького фільму 70-х років. Поліцейському (якого грає Ліно Вентура) треба зробити неможливе – знайти свідка, який багато років переховується від поліції та бандитів. Поліцейський має лише 1 помічницю і дуже обмежений, як в часі так і в ресурсах. Ситуація схожа на мою, бо мені часто кажуть, що без величезної кількості грошей виграти вибори нереально. Подивимось. Саме цю композицію, яку виявляється “позичив” Робін Вільямс для свого хіта, я поставив собі на дзвінок телефону,

2) Козацький Марш

3) Ой чий то кінь стоїть

Це моя улюблена пісня, яку я часто слухав все життя. Навіть більше – я її часто грав і на сопілці і на гітарі, навіть зробив переклад англійською. Після виборів треба буде зібратись зі знайомими музикантами і записати її в англомовній версії.

Решту композицій не коментуватиму, але кожна з них для мене по-своєму важлива.

4) Queen – The Show Must Go On

 

5) Dalida – Les feuilles mortes

6) Daroc – A Bout De Souffle

 

7) Clint Mansell – Requiem for a dream

 

8) Юрій Гуляєв – Як тебе не любити, Києве мій

 

9) Georg Friedrich Händel – Sarabande

 

10) Jacques Brel – Ne me quitte pas

Розповісти в соц.мережах

15. October 2012 by Андрій
Categories: Різне | 1 comment

One Comment

  1. Гарна музика. Особливо класика, хоча кожного дня я її слухаю, граю та співаю… Взагалі, виконую. Але слухати можна її вічно. І щодо “Ой, чий то кінь стоїть” звісно, українська пісня чарівна. А особливо у виконанні хору Верьовки. Авдієвський молодець)

Leave a Reply